Grill, wędzarnia, ognisko, boisko do badbintona, kule, rowery i wiele wiele innych bo „Dom Wędkarza” jest nowym obiektem o powierzchni 3,69 ha, przyciągającym osoby lubiące wodę, las a w szczególności spokój i ciszę. Położony jest w malowniczej miejscowości Sobiechy, bardzo blisko północnego końca szlaku Wielkich Jezior Mazurskich na trasie biegnącej z Węgorzewa do granicy z Obwodem Kalingradzkim. Cały obiekt to dobrana kompozycja zieleni, mnóstwo krzewów, drzew owocowych oraz kwiatów.
Ozdobą obiektu jest młody las ze ścieżką w samym środku – bardzo skrupulatnie pielęgnowany a także staw z pomostem o powierzchni 0,4 ha.
Wymarzone miejsce dla osób potrzebujących wyciszenia, spokoju i pełnego relaksu – raj zarówno dla wędkarzy jak i dla rodzin z dziećmi. Tutaj wypoczniesz z dala od zgiełku miast i zapomnisz o problemach codziennego życia.

 

 

MPR – Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl

MPR_BANER_300-dpi_CMYK-druk